Haber

Enner Valencia, Fenerbahçe taraftarının merakla beklediği kararı cuma günü verecek.

FenerbahçeBu dönem formasıyla çıktığı 44 maçta 32 gol atmayı başardı. enner valenciasarı-lacivertliler ile sözleşme görüşmeleri sona erdi.

“MASADAKİ SEÇENEKLERİ CUMA GÜNÜ DEĞERLENDİRECEĞİZ”

Diario Ole Ekvador ile Konuşmak enner valencia Menajeri Chalo Vargas, cuma günü futbolcu ve ailesiyle masaya oturarak nihai kararı vereceklerini belirtti. “Cuma günü Enner Valencia ve ailesiyle masadaki seçenekleri görüşeceğiz. Muhtemel bir sözleşme yenileme için önceliğimiz her zaman Fenerbahçe oldu ama Brezilya, Meksika, Dubai ve Suudi Arabistan’dan takımlarla da görüştük.” Vargas yaptığı açıklamada şunları söyledi: terimleri kullandı.

“KARİYERİNİN EN İYİ DÖNEMİNİ YAŞIYOR”

Valencia’yı milli takıma yakın tutacak seçeneklere öncelik vereceklerini ifade eden Vargas, “Dubai ve Suudi Arabistan’daki seçenekleri arka planda bırakıyoruz. Bugün Enner Valencia için en değerli şey futbol. Enner 33 yaşında. yaşına rağmen mesleğinin en iyi dönemini yaşayan ve milli takımda oynamaya devam eden oyuncu, “Ekonomik durumu bir kenara bırakmayacağız ama onu milli takıma yakın tutacak sportif yönüne öncelik vereceğiz.” söz konusu.

haber-eskipazar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu